Na początek strony

Ulthera HiFu

Liposonix HiFu Solta Medical

Icoone Icoone - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Laser Diodowy Laser Diodowy Lumenis LightSheer - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Makijaż permanentny Makijaż permanentny Long Time Liner: Makijaż permanentny brwi, Makijaż permanentny ust, Makijaż permanentny kreski, Zagęszczanie linii rzęs - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Makijaż permanentny Makijaż permanentny Long Time Liner: Makijaż permanentny brwi, Makijaż permanentny ust, Makijaż permanentny kreski, Zagęszczanie linii rzęs - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Laser Frakcyjny CO2

Plazma Hebe

Termolifting twarzy i ciała TRIO RF

Carbolift Carbolift - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Karboksyterapia Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™ - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Coolsculpting Zeltiq Kriolipoliza

Endermologie LPG®

Wybielanie zębów

Zabiegi na twarz

Zabiegi na ciało

Pielęgnacja dłoni i stóp

Depilacja

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Lifting, laminowanie i botox rzęs

Revitalash

Wizaż


Lifting laserem frakcyjnym CO2

Nieoperacyjny lifting twarzy, redukcja zmarszczek, poprawa napięcia, usuwanie przebarwień - Laser Frakcyjny CO2

   
Laserowy lifting twarzy laserem frakcyjnym CO2

Kompletny laserowy lifting twarzy z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2.

Do zabiegu wykorzystujemy najskuteczniejszy laser wykorzystywany w medycynie estetycznej - laser frakcyjny CO2.

Zabieg przeprowadzany jest z wykorzystaniem kremu znieczulającego, rekonwalescencja trwa do 7 dni. Po zabiegu bezwzględnie konieczna jest pielęgnacja domowa odpowiednimi kremami oraz ochrona skóry przed promieniami UV.

W celu skrócenia okresu rekonwalescencji laser zyskał nową technologię – frakcyjną polegającą na zastąpieniu jednej wiązki laserowej zespołem kilkudziesięciu mikro wiązek, o dobrze kontrolowanej głębokości penetracji, działających bardziej równomiernie, a jednocześnie mniej inwazyjnie.

Energia lasera jest dostarczana wybiórczo kształt i wielkość do wyboru w postaci siatki „nakłuć” które tworząc wzór na skórze wywołują powstanie mikroskopijnych stref termalnych, jednocześnie pozostawione są „pomosty” nienaruszonej skóry co przyspiesza proces gojenia.

Zastosowanie unikatowych rozwiązań i najnowocześniejszej technologii laser frakcyjny CO2 jest nieporównywalny z żadną z innych dostępnych metod w medycynie estetycznej. Lasery frakcyjne co2 to najbardziej wszechstronne urządzenia wykorzystawane w medycynie estetycznej. Są to również najbardziej efektywne maszyny gwarantujące znakomite rezultaty zabiegów.

Wskazania do stosowania lasera frakcyjnego CO2

Na twarzy:

 • Odmładzanie skóry twarzy i szyi

  • Poprzez kontrolowane, doskonale precyzyjne miejscowe oparzenie skóry oddziałujemy na kolagen. Powodujemy przebudowę struktury skóry. Stare komórki zostają zastąpione nowymi. Efektem tego jest wyraźne odświeżenie, ujędrnienie, naciągnięcie skóry. Przebarwienia, drobne blizny, nierówności zmniejszają się lub całkowicie znikają.
 • Likwidacja przebarwień

  • W porównaniu z wcześniejszymi metodami, zabieg laserem frakcyjnym okazał się bardziej skuteczny. Podczas jednego zabiegu można połączyć frakcję z peelingiem w konfiguracji dobranej do danego przypadku. Daje to lepsze rezultaty nie wydłużając okresu rekonwalescencji.
 • Usuwanie blizn potrądzikowych

  • Blizny potrądzikowe z reguły są bardzo głębokie i do ich spłycenia potrzeba serii zabiegów. Po każdym widoczny jest postępujący efekt.

Na ciele:

 • Usuwanie rozstępów

  • Po ciąży i gwałtownych zmianach wagi powstają rozstępy. Po każdym zabiegu laserem frakcyjnym CO2 zmniejsza się różnica w strukturze skóry i kolorycie.
 • Odmładzanie rąk

  • Skóra rąk starzeje się, staje się wiotka, pomarszczona i powstają liczne przebarwienia. Poprawa jej wyglądu jest trudna. Zabieg laserem frakcyjnym CO2 jest doskonałym sposobem na redukcję przebarwień, wygładzenie i zmniejszenie siatki drobnych zmarszczek.
 • Usuwanie blizn pooperacyjnych i pooparzeniowych

  • Przeprowadzamy zabiegi na bliznach po operacji brzucha, biustu, bioder, kolan, tarczycy, laparoskopii i innych. Pierwszym efektem jest wyrównanie powierzchni oraz poprawa kolorytu - .
Przed zabiegiem

Przynajmniej na 2 tygodnie przed zabiegiem nie można korzystać z solarium, słońca, samoopalacza (skóra nie może być opalona)

Przynajmniej na 2 tygodnie przed zabiegiem należy odstawić preparaty doustne mające w składzie witaminę A, jej pochodne oraz beta-karoten

Przynajmniej na tydzień przed zabiegiem należy odstawić napoje tj.: dziurawiec, nagietek, bratek, beta-karoten (soki marchewkowe 1-dniowe)

Przynajmniej na miesiąc przed zabiegiem należy odstawić lekarstwa takie jak: sterydy, antybiotyki fotouczulające, większość leków antydepresyjnych, retinoidy - na 6 miesięcy przed zabiegiem

Bezwzględnym przeciwwskazaniem do zabiegu jest: ciąża, nowotwory, wysoka gorączka, padaczka, rozrusznik serca, bielactwo, cukrzyca, przerwana ciągłość skóry, leki zmniejszające krzepliwość krwi, poparzenie słoneczne (lub inne) w miejscu gdzie ma być zabieg, łuszczyca (stan aktywny), spożywanie alkoholu (w ciągu 24h)

Efekty zabiegu

Pierwsze efekty tj. ujędrnienie oraz wygładzenie skóry jak również poprawa kolorytu pojawiają się już po ok. 14 dniach, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2 do 6 miesięcy po zabiegu. Najlepsze efekty uzyskujemy wykonując kilka zabiegów.

Ulthera HiFu    Liposonix HiFu Solta Medica    Coolsculpting Zeltiq Kriopoliza
Icoone        Lumenis LightSheer    Long Time Liner

Carbolift        Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™          Endermologie LPG

Bioevolution Mesoterapia        Bioevolution Mesoterapia        RevitaLash        MediRaty