Na początek strony

Ulthera HiFu

Liposonix HiFu Solta Medical

Icoone Icoone - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Laser Diodowy Laser Diodowy Lumenis LightSheer - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Makijaż permanentny Makijaż permanentny Long Time Liner: Makijaż permanentny brwi, Makijaż permanentny ust, Makijaż permanentny kreski, Zagęszczanie linii rzęs - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Makijaż permanentny Makijaż permanentny Long Time Liner: Makijaż permanentny brwi, Makijaż permanentny ust, Makijaż permanentny kreski, Zagęszczanie linii rzęs - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Laser Frakcyjny CO2

Plazma Hebe

Termolifting twarzy i ciała TRIO RF

Carbolift Carbolift - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Karboksyterapia Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™ - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Coolsculpting Zeltiq Kriolipoliza

Endermologie LPG®

Wybielanie zębów

Zabiegi na twarz

Zabiegi na ciało

Pielęgnacja dłoni i stóp

Depilacja

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Lifting, laminowanie i botox rzęs

Revitalash

Wizaż


Personel

Marcelina Biskupska

mgr Marcelina Biskupska

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyła również studia podyplomowe "Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
Posiada szeroką wiedzę w zakresie zastosowania aparatury kosmetologicznej HI-TECH w terapiach anty-aging oraz antycellulitowych i modelujących sylwetkę. Zadowolenie Klientów jest dla niej najważniejsze, daje dużą satysfakcję i poczucie spełnienia, a także przekłada się na jakość wykonywanej pracy.
Karolina Budner

Karolina Budner

Opanowana, subtelna i uśmiechnięta. Kosmetyka jest dziedziną, która pasjonuje ją od kilku lat. Ukończone studia wyższe wraz z licznymi szkoleniami pozwoliły jej zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie pielęgnacji twarzy oraz ciała. Z wielkim zaangażowaniem wczuwa się w problemy klientek. Pomoc im jest dla niej priorytetem, dba o to aby nikt nie czuł się zagubiony w świecie urody i piękna.
Angelika Kawalec

mgr Angelika Kawalec

Dokładna, sumienna wizażystka oraz magister kosmetologii. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i wizażu. Swoją wiedzę rzetelnie wykorzystuje przy indywidualnym doborze zabiegów do potrzeb każdego klienta. Jest niezwykle otwarta i zawsze uśmiechnięta, czym zjednuje sobie grono przywiązanych klientów.
Sylwia Przybyła

Sylwia Przybyła

Sylwia Przybyła - Dyplomowana kosmetyczka oraz wizażystka - charakteryzatorka. Ukończyła liczne szkolenia wzbogacające jej kwalifikacje. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i pasją a zadowolenie klienta i jakość wykonywanych usług są dla niej priorytetem. Jej celem jest wydobywanie z kobiet tego, co najpiękniejsze łącząc kosmetykę pielęgnacyjną w szerokim zakresie z upiększaniem poprzez sztukę makijażu.
Mariola Kołodziej

Mariola Kołodziej

Recepcjonistka. Uśmiechnięta i miła, służy dobra radą i chętnie odpowie na Państwa pytania.
Monika Skrzypczak

Monika Skrzypczak

Recepcjonistka. Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością.
Paulina Limanowska

mgr Paulina Limanowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Udziela porad w zakresie zdrowego odżywiania, zdrowej redukcji masy ciała, żywienia w sporcie i rekreacji ruchowej, żywieniu w problemach hormonalnych oraz suplementacji. Zajmuje się za równo planowaniem terapii żywieniowej, jak i doradztwem w zakresie aktywności ruchowej.
Ulthera HiFu    Liposonix HiFu Solta Medica    Coolsculpting Zeltiq Kriopoliza
Icoone        Lumenis LightSheer    Long Time Liner

Carbolift        Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™          Endermologie LPG

Bioevolution Mesoterapia        Bioevolution Mesoterapia        RevitaLash        MediRaty