Na początek strony

Ulthera HiFu

Liposonix HiFu Solta Medical

Icoone Icoone - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Laser Diodowy Laser Diodowy Lumenis LightSheer - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Makijaż permanentny Makijaż permanentny Long Time Liner: Makijaż permanentny brwi, Makijaż permanentny ust, Makijaż permanentny kreski, Zagęszczanie linii rzęs - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Makijaż permanentny Makijaż permanentny Long Time Liner: Makijaż permanentny brwi, Makijaż permanentny ust, Makijaż permanentny kreski, Zagęszczanie linii rzęs - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Laser Frakcyjny CO2

Plazma Hebe

Termolifting twarzy i ciała TRIO RF

Carbolift Carbolift - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Karboksyterapia Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™ - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Coolsculpting Zeltiq Kriolipoliza

Endermologie LPG®

Wybielanie zębów

Zabiegi na twarz

Zabiegi na ciało

Pielęgnacja dłoni i stóp

Depilacja

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Lifting, laminowanie i botox rzęs

Revitalash

Wizaż


Personel

Karolina Budner

Karolina Budner

Opanowana, subtelna i uśmiechnięta. Kosmetyka jest dziedziną, która pasjonuje ją od kilku lat. Ukończone studia wyższe wraz z licznymi szkoleniami pozwoliły jej zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie pielęgnacji twarzy oraz ciała. Z wielkim zaangażowaniem wczuwa się w problemy klientek. Pomoc im jest dla niej priorytetem, dba o to aby nikt nie czuł się zagubiony w świecie urody i piękna.
Anna Kołodziej

Anna Kołodziej

Dyplomowany kosmetolog oraz dyplomowany masażysta. Uczestniczy w różnych szkoleniach i wykładach, które pozwalają na śledzenie nowych trendów w kosmetologii i masażu. Kosmetologia jest dla niej nie tylko pracą, wkłada wiele wysiłku i emocji w indywidualne dobieranie odpowiednich zabiegów dla klientki. Swoją pracę traktuje jako pasję i hobby, w których się realizuje od wielu lat.
Angelika Kawalec

mgr Angelika Kawalec

Dokładna, sumienna wizażystka oraz magister kosmetologii. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach z zakresu kosmetologii i wizażu. Swoją wiedzę rzetelnie wykorzystuje przy indywidualnym doborze zabiegów do potrzeb każdego klienta. Jest niezwykle otwarta i zawsze uśmiechnięta, czym zjednuje sobie grono przywiązanych klientów.
Sylwia Przybyła

Sylwia Przybyła

Sylwia Przybyła - Dyplomowana kosmetyczka oraz wizażystka - charakteryzatorka. Ukończyła liczne szkolenia wzbogacające jej kwalifikacje. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem i pasją a zadowolenie klienta i jakość wykonywanych usług są dla niej priorytetem. Jej celem jest wydobywanie z kobiet tego, co najpiękniejsze łącząc kosmetykę pielęgnacyjną w szerokim zakresie z upiększaniem poprzez sztukę makijażu.
Dorota Żukowska

Dorota Żukowska

Dyplomowana kosmetyczka, szkoleniowiec Instytutu Jadwiga. Wykorzystując swoją wiedzę pomaga osiągnąć zdrową, promienną cerę oraz wymodelować sylwetkę gdyż największą radość i satysfakcję sprawiają jej zadowoleni klienci. Swą pasje do dziedziny kosmetologii potwierdzają licznie ukończone kursy doszkalające.
Marcelina Biskupska

mgr Marcelina Biskupska

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyła również studia podyplomowe "Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.
Posiada szeroką wiedzę w zakresie zastosowania aparatury kosmetologicznej HI-TECH w terapiach anty-aging oraz antycellulitowych i modelujących sylwetkę. Zadowolenie Klientów jest dla niej najważniejsze, daje dużą satysfakcję i poczucie spełnienia, a także przekłada się na jakość wykonywanej pracy.
Paulina Limanowska

mgr Paulina Limanowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Udziela porad w zakresie zdrowego odżywiania, zdrowej redukcji masy ciała, żywienia w sporcie i rekreacji ruchowej, żywieniu w problemach hormonalnych oraz suplementacji. Zajmuje się za równo planowaniem terapii żywieniowej, jak i doradztwem w zakresie aktywności ruchowej.
Mariola Kołodziej

Mariola Kołodziej

Recepcjonistka. Uśmiechnięta i miła, służy dobra radą i chętnie odpowie na Państwa pytania.
Monika Skrzypczak

Monika Skrzypczak

Recepcjonistka. Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością.
Ulthera HiFu    Liposonix HiFu Solta Medica    Coolsculpting Zeltiq Kriopoliza
Icoone        Lumenis LightSheer    Long Time Liner

Carbolift        Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™          Endermologie LPG

Bioevolution Mesoterapia        Bioevolution Mesoterapia        RevitaLash        MediRaty