Na początek strony

Ulthera HiFu

Liposonix HiFu Solta Medical

Icoone Icoone - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Laser Diodowy Laser Diodowy Lumenis LightSheer - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Makijaż permanentny Makijaż permanentny Long Time Liner: Makijaż permanentny brwi, Makijaż permanentny ust, Makijaż permanentny kreski, Zagęszczanie linii rzęs - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Makijaż permanentny Makijaż permanentny Long Time Liner: Makijaż permanentny brwi, Makijaż permanentny ust, Makijaż permanentny kreski, Zagęszczanie linii rzęs - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Laser Frakcyjny CO2

Plazma Hebe

Termolifting twarzy i ciała TRIO RF

Carbolift Carbolift - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Karboksyterapia Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™ - Atelier Urody Diamond Beauty Spa - Wrocław

Coolsculpting Zeltiq Kriolipoliza

Endermologie LPG®

Wybielanie zębów

Zabiegi na twarz

Zabiegi na ciało

Pielęgnacja dłoni i stóp

Depilacja

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Lifting, laminowanie i botox rzęs

Revitalash

Wizaż


Liposonix HiFu Solta Medical

Liposonix HiFu Solta Medical

1 zabieg, 1 godzina, 1 rozmiar mniej

Jedyna niepowtarzalna technologia na rynku światowym. Liposonix to najlepsze rozwiązanie dla permanentnej nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, technologia opracowana przez pioniera rynku medycznego amerykańską firmę Solta Medical. System Liposonix oparty jest na ponad 10 latach badań klinicznych i testów.

Metoda

System Liposonix działa w oparciu o skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków o wysokiej intensywności (HIFU) skupiającą energię na stałej głębokości 1,3 cm. Precyzyjnie określona głębokość zabiegu sprawia, że zabieg jest bezpieczny dla skóry, otaczającej tkanki i organów wewnętrznych. W miejscu działania powoduje szybki wzrost temperatury powyżej 56oC ( w ciągu 1 sekundy! ). W wyniku podgrzania komórek tłuszczowych dochodzi do ich trwałego uszkodzenia, a następnie do ich całkowitego usunięcia z danego obszaru przez układ limfatyczny. Jest to nieinwazyjna metoda modelowania ciała, o sprecyzowanym efekcie estetycznym.

Efekty – Liposukcja

Ostateczny efekt utraty zbędnych centrymetów w obwodach (brzuch, bryczesy, uda) uzyskujemy do 8 -12 tygodni po zabiegu, jest to czas w którym organizm „pozbywa” się uszkodzonych komórek tłuszczowych. Średnia redukcja tkanki tłuszczowej dochodzi do 2,5 cm. Dodatkową korzyścią stosowania tej metody jest wpływ temperatury na stymulację fibroblastów, dochodzi do obkurczenia, z wiekiem rozciągniętych, włókien kolagenowych, co w rezultacie prowadzi do napięcia skóry.

Dla kogo

Jest to idealny zabieg dla osób, które mimo ćwiczeń i zbilansowanej diety nie mogą pozbyć się miejscowych depozytów tłuszczu z okolic brzucha, talii, pośladków, bioder, bryczesów. Dla osób, które nie mogą wygospodarować czasu na ćwiczenia lub długie programy odchudzające, zabieg wymaga jednej wizyty u spacjalisty i trwa około 1 godziny. Zabieg jest skierowany dla pacjentów których grubość uchwyconej fałdy (obszar zabiegowy) nie jest mniejszy niż 2,5 cm a BMI (body mass index) jest poniżej 30.

Przeciwwskazania

  • przepuklina na powierzchni zabiegowej
  • ciąża lub podejrzenie ciąży
  • mniej niż 1.0 cm tkanki tłuszczowej poza ogniskiem skupienia HIFU

Schemat terapii

Zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem, na podstawie którego kwalifikuje się pacjenta do zabiegu. Określany jest obszar zabiegowy w którym grubość tkanki tłuszczowej nie może być mniejsza niż 2,5 cm. Na wskazanym obszarze terapeuta za pomocą szablonu wyznacza pola zabiegowe. Tak przygotowana powierzchnia jest przemywana, osuszana i gotowa do zabiegu. Aby uzyskać jak najlepszy efekt terapeuta dobiera odpowiednie parametry. Podczas zabiegu wyznaczone miejsca będą kilkukrotnie poddawane oddziaływaniu wiązki ultradźwięków aby dostarczyć odpowiednią gęstość energii. Zabieg trwa, w zależności od powierzchni do 1 godziny. Pacjent w czasie zabiegu może odczuwać dyskomfort w postaci bólu, kłucia, lub intensywnego ciepła. Bezpośrednio po prawidłowo wykonanym zabiegu skóra jest zaczerwieniona, opuchnięta, tkliwa, mogą się także pojawić siniaki. Jest to prawidłowa reakcja tkanki na zabieg. Zmiany te zanikają w ciągu kilku tygodni po zabiegu.

Ulthera HiFu    Liposonix HiFu Solta Medica    Coolsculpting Zeltiq Kriopoliza
Icoone        Lumenis LightSheer    Long Time Liner

Carbolift        Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™          Endermologie LPG

Bioevolution Mesoterapia        Bioevolution Mesoterapia        RevitaLash        MediRaty