Na początek strony

Endermologia LPG® Integral 2i

Integral od LPG stosuje ekskluzywną technologię Endermologie® umożliwiającą wykonywanie w 100% naturalnych zabiegów stymulacji tkanki łącznej służących urodzie i zdrowiu. Pomaga wymodelować sylwetkę i ujędrnić skórę. Badania dowiodły, że jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry ciała i twarzy oraz obrzękami.

Endermologie® to gwarantowana przez francuską firmę LPG Systems® ekskluzywna technologia mechanicznej stymulacji tkanek. Endermologie® reaktywuje uśpione komórki i w naturalny sposób stymuluje je do pracy.

Specjalny system zdalnie sterowanych rolek LPG® działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie wyszczuplając i ujędrniając skórę.

  • Endermologie® otrzymało pierwszy certyfikat fda potwierdzający skuteczność w walce z cellulitem
  • Skuteczność Endermologie® potwierdza ponad 110 badań klinicznych
  • Globalna marka obecna w ponad 100 krajach na świecie
  • Gotowe programy zabiegowe tzw. „trener wirtualny” stworzone na podstawie 30 lat doświadczeń firmy

Wskazania

  • Redukcja obrzęków twarzy i okolic oczu
  • Redukcja cellulitu
  • Wiotka i zniszczona skóra twarzy, szyi, dekoltu i biustu
  • Redukcja zmarszczek
  • Podwójny podbródek

Głowice

Moduł terapeutyczny TR50

Moduł terapeutyczny TR50

Specjalna głowica do zabiegów terapeutycznych. Niezależnie napędzane rolki (patent fi rmy LPG®). Trzy ustawienia dla wysokiej precyzji chwytania tkanki.

 

Moduł do ciała Ergodrive

Moduł do ciała Ergodrive

Wyjątkowa głębokość chwytania tkanek. Niezależnie napędzane rolki (patent fi rmy LPG®). Cztery tryby rotacji rolek (wyszczuplenie, ujędrnienie, modelowanie, wygładzanie)

 

Moduł do twarzy Lift

Moduł do twarzy Lift

Dynamiczna stymulacja komórkowa. Procent zassania tkanki dobrany do każdego rodzaju skóry. Trzy stopnie intensywności pracy.

 

Efekty

Okiem eksperta

mgr kosmetolog Joanna Sroka (Dermiss Akademii Urody)

Od dłuższego czasu zajmuję się wykonywaniem zabiegów Endermologe. System opracowany przez firmę LPG przynosi zdumiewające efekty w walce z tkanką tłuszczową, celulitem i utratą jędrności skóry,.. ale twarz? Do zabiegu Endermolift podeszłam z entuzjazmem, ale i odrobiną dystansu, bo czy może być coś doskonalszego niż siła naszych rąk, wyczucie ?! A jednak – delikatne klapki głowicy poruszające się z regulowaną częstotliwością i indywidualnie dobranym podciśnieniem delikatnie, ale i niezwykle skutecznie masują skórę naszej twarzy, szyi czy dekoltu. Masaż Endermolift jest wykonywany w dużo szybszym tempie i z większą precyzją, dlatego tez efekty zauważamy dużo szybciej niż przy tradycyjnym masażu. Po wykonaniu serii zabiegów do efektów nie trzeba już nikogo przekonywać wystarczy spojrzenie w lustro. W wyniku mechanicznej stymulacji dochodzi do wzrostu poziomy kolagenu i elastyny w naszej skórze , miejscowe otłuszczenia są niwelowane, a zacienienia i obrzęki pod oczami widocznie zmniejszone. Zauważamy efekt zagęszczenia, wzmocnienia i ujędrnienia skóry. Przy tym wszystkim zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Moje klientki są w nim zakochane, a ja dopisuję go do listy ulubieńców!

Edyta Myśliwa (Podgórski Dom Urody)

Endermologia jest wykonywana innowacyjnym urządzeniem CELLU M6® Integral 2, które pozwala na przeprowadzenie wyszczuplającego masażu Lipomassage na wybranych partiach ciała. Jest to jeden z moich ulubionych zabiegów najczęściej polecany osobom , które chcą wymodelować swoją sylwetkę i schudnąć w strategicznych miejscach, np. brzuchu, udach, biodrach, łydkach, ramionach jak również ujędrnić i poprawić jakości skóry, usunąć cellulit. Najlepsze efekty uzyskamy w serii min.10-15 zabiegów. Po jej zakończeniu zalecam wykonanie jednego zabiegu przypominającego w miesiącu. Zabieg Lipomassage wykonujemy w specjalnym, indywidualnym kombinezonie, który zapewnia komfort Pacjentowi oraz wpływa na lepszy efekt przeprowadzonego zabiegu. Podczas zabiegu zwiększa się ukrwienie, dotlenienie, a tym samym odżywienie tkanek. Odprowadzone zostają wszelkie toksyny,zalegające płyny, oraz inne produkty przemiany komórkowej. Pobudzone fibroblasty wzmagają produkcję kolagenu i elastyny, co ma wpływ na poprawę jędrności oraz sprężystości skóry. Wykonywanie zabiegów Lipomassage regularnie i w serii nie tylko usuwa tkankę tłuszczową oraz cellulit, ale również odmładza skórę i powoduje zredukowanie opuchlizny z ciała poprzez drenaż limfatyczny. W zależności od rodzaju problemu na skórze technologie łączę z zabiegami Maximus TriLipo RF+ DMA ,karboksyterapią lub bandażami Arosha. Efekt potęguję połączenie tych technologii poprzez indywidualne podejście do problemu z jakim mam do czynienia u Pacjenta. Endermologia =zdrowy styl życia.

Joanna Obidzińska (Medycyna Estetyczna Joanna Obidzińska)

Endermologia jest skierowana głównie do tych osób, które chcą wymodelować swoją sylwetkę. Nie każdy wie, że Endermologia poza zastosowaniem Estetycznym ma też Medyczne. Praca na mięśniu przed i po wysiłku fizycznym, regeneracja mięśni, zabiegi przed i pooperacyjne, zabiegi na bliznach, zwłóknieniach to bardzo wdzięczne zastosowanie LPG. Do zabiegów estetycznych w moim gabinecie zawsze podchodzę medycznie, staram się łączyć moją wiedzę medyczną z możliwościami urządzenia. Dzięki temu uzyskuję spektakularne efekty. Wywiad z Pacjentką to nie wszystko. Przed przystąpieniem do zabiegu, specjalista przeprowadza palpację manualną i badanie wizualne danej struktury, - kolor skóry, gładkość, bolesność pomaga dobrać odpowiednie parametry zabiegowe, aby leczyć a nie tylko upiększać. Miłym, ale kontrolowanym skutkiem ubocznym dobrze wykonanej Endermologie jest drenaż limfatyczny, dzięki któremu zmniejszają się obrzęki. Słyszę od Pacjentek, że dotychczas męczące comiesięczne obrzęki przed miesiączką dzięki Endermologie przestały im dokuczać.

dr Ewa Kaniowska (Dermapuls)

Zabiegi endermologie® wykonujemy w naszym gabinecie od kilkunastu lat. Ten czas pozwolił nam na zdobycie ogromnego doświadczenia i zgromadzenie własnej dokumentacji potwierdzającej spektakularne rezultaty lecznicze. Obecnie, dzięki zastosowaniu technologii Integral możemy skutecznie i w krótkim czasie wysmuklić sylwetkę, poprawić jakość skóry i kondycję mięśni. O skuteczności tej metody przekonałam się na własnym ciele. Mimo znajomości badań klinicznych, nie przypuszczałam, w jak dużym stopniu zabiegi wpływają na pobudzanie fibroblastów, zagęszczenie i ujędrnienie skóry tak trudnych okolic jak ramiona, przedramiona, obszar nad kolanami. Mimo upływu czasu moja skóra nadal pozostaje w świetnej kondycji. Polecam serdecznie tę formę w każdym przypadku i w każdym wieku.

dr Ilona Wnuk-Bieńkowska (Bieńkowscy Clinic)

Jedną z najnowszych terapii ujędrniająco-wyszczuplających sylwetkę, które stosujemy w obu naszych klinikach, jest nowa generacja endermologie® - Endermolab. Badania potwierdzają wysoką skuteczność w likwidowaniu cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej i ujędrnianiu skóry. Nowe super precyzyjne mikrogłowice umożliwiają wykonanie zabiegu także na twarz. Endermolab poza działaniem przeciwstarzeniowym i modelującym sylwetkę charakteryzuje się zastosowaniem w terapiach medycznych, tj. likwidowaniu i przeciwdziałaniu obrzękom (np. u kobiet w ciąży) oraz terapii blizn i rozstępów. Dla zwiększenia efektów stosowany również przed i po zabiegach chirurgii plastycznej, np. liposukcji. Regularnie wykonywanie zabiegów pozwoli cieszyć się piękną figurą i zdrowiem skóry.

dr n. med. Beata Dethloff (Klinika Dr Beata Dethloff)

LPG Endermologie® to podciśnieniowy masaż drenujący rolkami. Zabiegi pomagają pozbyć się cellulitu wodnego, tłuszczowego i włóknistego, obrzęków i wiotkiej skóry, redukują tkankę tłuszczową oraz ujędrniają skórę. To pierwsza technologia, która uzyskała FDA na redukcje cellulitu. Co ważne, zabiegi nie rozciągają skóry i nie mają niekorzystnego wpływu na naczynia krwionośne. Procedura dobierana jest indywidualnie, w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Endermologie® to również specjalistyczne programy rozluźniające mięśnie po treningu, drenujące tkanki, jeśli jest tendencja do zatrzymywania wody w organizmie. To niezwykle przyjemny zabieg dla ciała, który modeluje sylwetkę i poprawia trawienia.

dr Agnieszka Bliżanowska (Centrum WellDerm)

LPG Endermologie® to podciśnieniowy masaż drenujący rolkami. Zabiegi pomagają pozbyć się cellulitu wodnego, tłuszczowego i włóknistego, obrzęków i wiotkiej skóry, redukują tkankę tłuszczową oraz ujędrniają skórę. To pierwsza technologia, która uzyskała FDA na redukcje cellulitu. Co ważne, zabiegi nie rozciągają skóry i nie mają niekorzystnego wpływu na naczynia krwionośne. Procedura dobierana jest indywidualnie, w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć. Endermologie® to również specjalistyczne programy rozluźniające mięśnie po treningu, drenujące tkanki, jeśli jest tendencja do zatrzymywania wody w organizmie. To niezwykle przyjemny zabieg dla ciała, który modeluje sylwetkę i poprawia trawienia.

dr n. med. Igor Michajłowski (Clinica Cosmetologica)

Podczas zabiegów sprzętem Cellular M6 Integral, wykorzystujemy technologię Endermologie, dzięki której w naturalny sposób stymulujemy tkanki. Zabieg można porównać do intensywnego masażu za pomocą specjalnej głowicy, która zasysa fałdy skóry do wewnątrz. W wyniku zabiegu dochodzi do pobudzenia mikrokrążenia, likwiduje się zastoje limfy, rozbite zostają lipidy, a ponadto pobudza się produkcję kolagenu.

Julia Krajewska (Clinica Cosmetologica)

Zabieg Endermologii ma wiele zastosowań. Stosuje się go nie tylko w przypadku problemów estetycznych – zabieg sprawdzi się również w redukcji obrzęków twarzy i okolic oczu. Ponadto za pomocą endermologii możemy zredukować cellulit, ujędrnić skórę twarzy i ciała, czy zmniejszyć widoczność zmarszczek.

Ulthera HiFu    Liposonix HiFu Solta Medica    Coolsculpting Zeltiq Kriopoliza
Icoone        Lumenis LightSheer    Long Time Liner

Carbolift        Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™          Endermologie LPG

Bioevolution Mesoterapia        Bioevolution Mesoterapia        RevitaLash        MediRaty