Na początek strony

CAPILASE Laser diodowy 980 nm do zamykania naczynek®

Najlepszy na rynku laser diodowy 980 nm Capilase używany do usuwania efektu tzw. pajączków. Zabieg zamykania naczynek laserem diodowym jest to najbardziej polecany zabieg, który gwarantuje trwałe i szybkie efekty. Dzięki Naszemu urządzeniu zamykanie naczyń krwionośnych stanie się łatwym i szybkim zabiegiem. Efekty zamykania naczynek widoczne są od razu po zabiegu i możemy się nimi cieszyć na stałe. Laser Capilase umożliwia usuwanie rozszerzonych naczynek na twarzy, a także każdej innej części ciała.

Laser wykorzystuje najnowszą generację ENERGII ZA POMOCĄ ŚWIATŁOWODU – prosta konstrukcja oraz nowa ulepszona technologia zapobiegająca awaryjności, lżejsza dzięki czemu głowica zabiegowa jest również lekka i wygodna podczas wykonywania zabiegów, prosty intuicyjny panel sterowania, brak potrzeby chłodzenia bazy i głowicy, co gwarantuję dłuższą żywotność urządzenia.

CAPILASE – laser na popękane naczynka

Laser diodowy 980 nm CAPILASE przeznaczony jest do usuwania „pajączków”. Urządzeniem można zamykać naczynia krwionośne zarówno na twarzy, jak i ciele. CAPILASE to najnowszej generacji laser diodowy, wykorzystujący energię za pomocą światłowodu. Prosta konstrukcja oraz nowa, ulepszona technologia sprawiają, że już po jednym zabiegu widać pożądane efekty.

Zabiegi laserem do zamykania naczynek są nieinwazyjne i bezpieczne. Nie wymagają wkuwania igły. Dodatkową zaletą jest niska bolesność zabiegów, dzięki czemu nie trzeba stosować znieczulenia. Wysoka jakość urządzenia pozwala na dokładną i precyzyjną pracę rączki zabiegowej.

Urządzenie jest mobilne, łatwe w obsłudze. Zabiegi nim wykonywanie są szybkie i skuteczne. Posługując się laserem diodowym o odpowiedniej długości wiązki i czasie impulsu można bezpiecznie zamknąć naczynia. Następnie są one samoistnie usuwane z organizmu w procesie koagulacji. Aby zamykanie naczynek laserem diodowym 980 nm przyniosło widoczne rezultaty, zabieg trzeba wykonać od 1 do 3 razy w ciągu kilku miesięcy.

CAPILASE pozwala na nieinwazyjne zamykanie rozszerzonych naczyń, bez przerwania ciągłości skóry. Urządzenie cechuje wysoka efektywność – wystarczy jeden zabieg, aby zamknąć rozszerzone naczynka. Zabiegi są krótkie, a efekty w większości wypadków są widoczne natychmiast. Zabieg nie pozostawia blizn i nie wymaga okres rekonwalescencji. Proces gojenia jest bardzo krótki i trwa zależności od wrażliwości skóry.

Jak działa laser na naczynka?

Usuwanie naczynek za pomocą lasera polega na naświetleniu rozszerzonego naczynka promieniem świetlnym, powodując jego obkurczenie i zamknięcie. CAPILASE wykorzystuje najnowszą generację energii za pomocą światłowodu. Energia świetlna emitowana z lasera jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi (hemoglobinę), a krew „ścina się” i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoistnie usuwane z organizmu w procesie koagulacji. Nowoczesna technologia, a także prosta konstrukcja zapobiegają awaryjności lasera. Lekka głowica urządzenia i intuicyjny panel sterowania sprawiają, że urządzenie jest proste w obsłudze.

Zabieg obarczony jest niskim ryzykiem powikłań i należy do bezpiecznych sposobów radzenia sobie z problemami niedoskonałości skóry.

Czy zabieg laserem Capilase jest bolesny?

Ból podczas zabiegu jest na tyle mały, że nie trzeba używać znieczulenia miejscowego. Zaczerwienie po laserowym zamykaniu naczynek utrzymuje się do około 3 godzin. Po zabiegu powstaje strupek i delikatne złuszczanie się miejsc poddanych zabiegowi. Proces gojenia jest krótki. Zabieg nie pozostawia blizn.

Zalety usuwania naczynek laserem diodowym

 • zabieg wykonywany bez naruszania ciągłości naskórka, metoda nieinwazyjna
 • szerokie spektrum zastosowania – zamykanie naczyń zarówno na twarzy, jak i na ciele, przewaga nad urządzeniami typu IPL, radiotermoliza
 • zjawisko koagulacji – bezpieczne wchłanianie przez układ limfatyczny
 • efekty widoczne już po pierwszym zabiegu – wysoka efektywność
 • przewód światłowodowy sprawia, że działamy od najniższych parametrów, mamy zapas mocy
 • medyczny certyfikat CE gwarantuje bezpieczeństwo

Efekty po zabiegu usuwania naczynek

 • zamykanie naczyń krwionośnych na twarzy
 • zamykanie naczyń krwionośnych na ciele
 • usuwanie „pajączków”

Wskazania do zabiegu usuwania naczynek

 • pajączki
 • rozszerzone naczynka na twarzy
 • rozszerzone naczynka na ciele

Ulthera HiFu    Liposonix HiFu Solta Medica    Coolsculpting Zeltiq Kriopoliza
Icoone        Lumenis LightSheer    Long Time Liner

Carbolift        Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™          Endermologie LPG

Bioevolution Mesoterapia        Bioevolution Mesoterapia        RevitaLash        MediRaty