Na początek strony

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1, Volume, Mega Volume

Niemal każda z nas marzy o oczach pełnych blasku, kobiecości i uwodzicielskim spojrzeniu podkreślonym zalotnie podwiniętymi, kruczo-czarnymi rzęsami.

W naszym salonie proponujemy Paniom nowoczesne metody przedłużania i zagęszczania rzęs. 1:1, Volume, Mega Volume. Wszystkie te zabiegi optycznie powiększają oczy, ale przede wszystkim do około miesiąca pozwalają zapomnieć o tuszu do rzęs.

Aplikacja rzęs oraz tuszowanie permanentne wykonywane jest przez profesjonalną stylistkę z wieloletnim doświadczeniem, a precyzja i wysoka jakość używanych materiałów to główne czynniki wpływające na spektakularne efekty zabiegów.

1:1, Volume, Mega Volume polega na doklejaniu jednej,dwóch, trzech lub więcej sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Ponieważ rzęsy wykonane są z jedwabiu oraz włókna syntetycznego wyglądają bardzo naturalnie i nie są sztywne.

Przed każdym zabiegiem przeprowadzana jest krótka indywidualna rozmowa z klientką na temat oczekiwanego efektu. Możemy podkreślić naturalny wygląd rzęs, zagęścić je, wydłużyć, a także dobrać indywidualny skręt. Dla bardziej odważnych Pań proponujemy rzęski kolorowe, tworzące ciekawe refleksy lub wielokolorowe pasemka.

Doklejone rzęsy utrzymują się na oku od 4 do 6 tygodni. Jest to czas do wypadnięcia ostatniej doklejonej rzęsy, dlatego też uzupełnianie powinno być wykonywane co ok. 3 tygodnie.

Aplikacja jest całkowicie bezbolesna, wykonywana w pozycji leżącej na zamkniętym oku i trwa od 1,5 do 2 godzin. Całość zabiegu przebiega w miłej atmosferze, pozwalającej na relaks i odpoczynek od codzienności.

Jak dbać o sztuczne rzęsy?

  • nie przecieramy oczu i powiek, nie skubiemy rzęs i ich nie wyrywamy
  • przy demakijażu oczu zwracamy uwagę by używane kosmetyki nie zawierały olei i tłuszczy, które mogłyby rozpuścić klej używany do przedłużania rzęs
  • w ciągu pierwszej doby po zabiegu, do oczu nie może dostać się wilgoć; zbyt duża wilgotność mogłaby spowodować uszkodzenie wiązań kleju
  • jeżeli istnieje taka możliwość, najlepiej unikać spania na brzuchu z twarzą w poduszce
  • rzęsy należy regularnie przemywać letnią wodą, aby oczyścić je z zabrudzeń i tłuszczu

Ulthera HiFu    Liposonix HiFu Solta Medica    Coolsculpting Zeltiq Kriopoliza
Icoone        Lumenis LightSheer    Long Time Liner

Carbolift        Karboksyterapia - Carboxytherapy Dual MC2™          Endermologie LPG

Bioevolution Mesoterapia        Bioevolution Mesoterapia        RevitaLash        MediRaty